esmaspäev, 26. märts 2007

miks on hea olla eurooplane

lugege Hannes Rummi blogist, mida head on meile andnud EL-is olemine.

kui mõleda, et praegu peaks saksamaale või suurbritanniasse sõitmiseks viisat taotlema ja 2 kuud närvedama, kas ikka antakse, siis täna ostame lihtsalt pileti või istume autosse ja läheme :)
või et oma sugulastele, kes väljamaale tööle on läinud, külla sõitmiseks mingeid pabereid ajama peaks hakkama. ikka ainult täna pilet ja homme lendad.

ja seda ei kujuta keegi enam ammu ette, et läti piir on piir ;)

kassipulm

mõtlesin, et räägin natuke meie kodulooma pulmatrallist. midagi ilusat see ei ole.
igatahes olen ma suht üksi jäetud juba viimased 3-4 nädalat, kui kass mööda ilma kolab. kui vahel harva pika kutsumise peale tulebki tuppa, siis vaatab kilavate silmadega ringi (nagu keegi ajaks teda taha), haukab paar suutäit ja läheb kohe ukse juurde väljapääsu nõudma.
ma proovisin kord teda mitte välja lasta, lootsin, et rahuneb ehk maha ja jääb tuppa puhkama. see fiasko lõppes sellega, et ma olin sunnitud pesumasinat kassipissist puhastama :Z

eelmisel nädalal mingi päev suurem jooksmine vist lõppes - tuli tuppa, sõi ampsu või paar ja kukkus tugitooli. kui ma üritasin temaga kontakti võtta, ei tõstetud käppagi, lihtsalt magas. niimoodi siis 3 päeva jutti, et öösel väljas, päeval toas magades.

välja ta praegu ei näe. väljend 2 konti ja k...hais tabab nagu naelapea pihta. see on lihtsalt jube, kui kõhn ja roju üks kass olla võib. ja enda pesemisest ei taha ta mitte midagi kuulda :( on selline hall, tokerjas ning purune. kui pai teha, siis peab kohe käsi pesema minema. käpaalused on parkunud, roosa on halliks tõmmanud ja käpakarvad ei kannata mingit kriitikat.

selline tore elu on siis 10-kuuse kassiomanikul. ütegi pilti ma üles ei pane, ta on ikka nii kole.

Cristal