esmaspäev, 5. veebruar 2007

laulud lauldud

Eesti rahva lauluvõitslus sai jälle läbi. ma eriti ei ütle midagi, aga noh, seekord siis seline laul, täitsa kõbus, kui kogu repertuaari arvesse võtta. Gerli laulab hästi, aga powerit oleks juurde vaja pillidele.
ma kardan, et kui kunagi mõnda "hingemiilitsat" nägema juhtun, siis süda läheb väga pahaks. kord ma muideks kuulsin sellist lugu: Lauri Pihlap tegi koos bändiga lavaproovi, ütles kogu aeg helimehele, et keera valjemaks, ma ei kuule end. Helimees ei kannatanud enam välja ja käratas: "sul ei ole ju häält, mida ma valjemaks keeran???" :D Väga õige tähelepanek. Ja need teised, kellel nagu on, millega laulda, võiksid seda kaunimal või vähemalt mõtekamal otstarbel kasutada.

aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida...
tegin reedel trühvleid - nämm! - hullult hea magus suutäis. see oli mu esimene katsetus, mis võeti suure hurraaga vastu. mõte juba jookseb järgmiste juurde. tahaks proovida mandli- ja piparmünditäidisega. see võib super-hea olla. Klari siin kirjutas, et sai Jaagupist Fazeri piparmünditükkidega shokolaadi, sellega oleks imehea trühvleid teha. Viimati kui Soomes käsime, siis tõime kogu vaba raha eest jsut seda shoksi, aga ammu kõik otsas, nii hea oli! Põhimõtteliselt ajavad marianne kommid ka asja ära, sest sisuliselt on need sama asi. igatahes järgmisel nädalalõpul proovin veel.

C.

3 kommentaari:

vampodrama ütles ...

ma ka mäletan seda helimehe lugu. ma isegi tean, kes see helimees oli (Utsa mu meelest), kes jah käratas, et kurat ega sa siin karaoket ei laula, misasja ma sulle juurde keeran XD

vampodrama ütles ...

MUIDE räägitakse, et seda piparmündishokolaadi müüakse Terviseparadiisi seal poes, kus muidu ujumispükse ja selliseid asju. ma täna lähen vaatan (kui meeles on).

cristal ütles ...

seda asja peab siis vaatama. üks mis kindel, taolist Fazeri puru, mida kookide sisse/peale panna, on kindlasti müüa siin. ma eile nägin.
iseenesest ei ole see üldse hea, kui TP-s seda saada on, sest siis ei ole trennist miskit kasu.