kolmapäev, 27. juuni 2007

kas ma olen loll või...

... ei saa ma lihtsalt maailma asjadest aru.

jalutasin ükspäev Pärnu uhkes Kaubamajakas. mina kui kaua eemalviibinu pole seal rahulikult üldse patseerida saanudki. niisiis tegin väikese tuuri.

olin emaga ükspäev varem JYSK-ist endale mõnusad suured saunalinad ostnud (tegelikult käisime küll isale sünnipäevakingiks põhjapõdranahka ostmas ja oi! kui pehme see on). olen selle ostuga ülimalt rahul, sest need on suured, imavad hästi vett ja on nii mõnusalt pehmed.

nüüd ma siis jõudsin mingisse uude kodutekstiili poodi, mis asub kohe k-arvutisalongi kõrval ja on ainuke Eestis. nime tõesõna ei mäleta. pood on tore ja asjad ilusad, kuigi mingit väga suurt muljet ei avaldanud. igal pool olid sildid -40%, -50%, aga hinnad hästi väikeselt kuskil allpool. vaatasin siis huvi pärast, mis üks peaaegi identne saunalina maksab (suurus ja värv ja muster olid minu silmale küll samad) ja pidin pikali kukkuma - 680 krooni!!! ei ole olemas, onju! kamoon! 680 krooni??? JYSK-is maksin 245 krooni ja sain 2 saunalina + 3 väiksemat rätti käte või juuste kuivatamiseks. on elu, ah?
ma saan ju aru küll, et rikkad ja ilusad valivad endale asju just sellest trendikast tekstiilipoest, aga olgem ausad, kas ikka on mõtet? selle asemel võiks näiteks Rannapi kontserdile minna või vaesele sugulasele JYSK-i käterätid kinkida ;)

maailm on ikka imeline

C.

1 kommentaar:

Anonüümne ütles ...

mine vaata Sportlandis seda 3000 kroonist kileürpi ka ;)