neljapäev, 27. mai 2010

toppelt duublid

meil käisid külalised :) Miia ja Mirja koos emaga. ma eeldasin hullu möllu, aga tegelikult olid 2 kuud vanemad tipsid suht sõjakad ja endale pähe astuda ei lasknud. hoopis meie omad olid suht äraootaval seisukohal ja kui emme võõra lapse sülle võttis, oli nutt varmas tulema... aga pildil siis veel veidi kohanevad kaks paari kaksikuid. me oleme seda kohtumist muidu juba pool aastat plaaninud, aga alati on nii, et kas ühed või teised on haiged. nüüd siis õnnestus.

siin vaatavad Karina ja Karita, et kes see selline meie kiigu peale ronib. tüdruk aga mõtleb samal ajal, et huvitav, kuidas meie kiik siia sai ja miks need tüdrukud mind nii imeliku nöäga vaatavad. point nimelt selles, et see on kaksikute seas väga pop kiik ja on vist olemas iga sellise paari kodus :D

aga pärast seda kõike said meie lapsed lõpuks oma kaualubatud liivakasti mängima. ja oi kui tore see oli!!! neile väga meeldib liivakast, seal võib kohe kauem kui 2 minutut mängida. mina sain sel ajal lausa peenra ära rohida, kui pliksid vanaemaga liivas lustisid. ah et miks siis varem lapsi kasti lastud pole? väga lihtne: kõikepealt oli liiv puudu, sest issil polnud aega seda tuua ja siis olid lapsed palavikus (põhiliselt küll Karita) - hambad tõenäoliselt. nüüd sai kõik takistused kõrvaldatud ja see oli ootamist väärt!

7 kommentaari:

Kirjatsura ütles ...

Kuidas te, imeinimesed, suutsite neli last saada diivanile täiesti korralikult ritta istuma, niiet keegi ei üritagi parasjagu jalga lasta?:)

cristal ütles ...

kasutasime julmalt ära alguse kohmetust ;)
nagu Su blogist näha oli, oli eile kaksikute külastamiste päev - väga lahe!

Age&Aivo ütles ...

Väga lahedad kaksikud. Meil oleks ka kokkulaskmiseks 1 paar samaealisi plikasid välja pakkuda :D

Kirjatsura ütles ...

Hihiii....tee või kokkutulekut:)

cristal ütles ...

Age! kuskandis te pesitsete? kokku võiks saada küll. minu e-mail: cristal.cat@mail.ee

birx ütles ...

Uuriks, et kust sellist kiiku osta saab? Ma pole mänguasjaüpoodides nagu näinud.

cristal ütles ...

tallinnas avati mõni aeg tagasi uus ehituspood - bauhaus - sealt saime. reklaami peale läksime, lendleht tuli koju. tegelt on seal kaasas 1 kiik! selline tavaline nöörikas, aga vaatasime, et annab 2 beebikiiku panna kõrvuti küll ja nii ostsimegi :) igavesti asjalik.