reede, 12. august 2011

olen kadekops!

on tõestatud, et kaks ülikadedat väikest ja omavahel kaklevat inimest, saavad suurepäraselt läbi, kui neil on külas ära käinud mõned samavanad isendid, kes nii kadedad ei ole ja tunnevad huvi mänguasjade vastu. siis on kohe vaja võimalikult palju mänguasju kätte kahmata ja mossis näoga teise tuppa minna ning teatada, et kõik on minu omad. missest et needsamad lelud on kastiga nurgas seisnud viimased paar kuud... tänane pealkiri on ajendatud Karinast, kes sellise avaldusega lagedale tuli :D
nii igatahes meie majas juhtus, kui teised kaksikud külas käisid ja veel meile magama ka jäid. Kui nad lahkusid, siis muutusid suht jonnakad lapsed ülirahulikeks, rõõmsateks ja mänguhimulisteks.  vot nii!
aga teid oli NII TORE näha Kristina, Hanna ja Helena!!!

1 kommentaar:

Kirjatsura ütles ...

HIhii...Karina kartis vahepeal vist tõsimeeli, et kaks võõrast last, kes tema toa segi pöörasid, võtavadki kõik tema asjad endale:)
Igatahes tervisi siitpoolt Kalindatele ja näeme jälle:)

PS. Võid Piretile mainida, et Helena võttis tema juttu väga hinge ja lasi keelepaelad valla. Olen tõsiselt jännis tema sõnavara üleskirjutamisega, kuna jutt käib pea koguaeg:)