Kolmapäev, 27. jaanuar 2016

Simeonsi 2. ring

olen Simeonsiga teisel ringil. hetkel umbes-täpselt poole peal. seekord on kõik palju loomulikum, lihtsam. esimesel korral oli algusnädal ikka väga-väga raske ja igasugu isud käisid peale, siis seekord aju juba teadis, mis tulemas on ja vist lülitus ise ümber. kõht tühi pole eriti olnud, kaetud laual taga saan tuima näoga istuda nii, et näpud suu vahet ei käi :)
praeguseks on arengud sellised, et 7,4 kg oli täna hommikuks lahkunud. kokku juba -20,5 kg!! me happy :D
kartsin väga külmal perioodil dieeditamist. kaloraaž ikkagi väga väike ju ja enamus toidud nö külmad. olgem ausad, mul on pidevalt väga külm. pikk pakaseperiood ei aidanud ka kaasa. muudkui külmetasin. nüüd on väheke parem. õnneks kaalu langust see ei pidurda. kui ikka õigeid asju parajas koguses süüa, siis kõik toimib. sellest hoolimata ootan ma alati õhtut, et saaks sooja supi/kapsahautise, mis  kõik seest mõnusasti soojaks teeb.
mul on praegu 2 kompanjoni ka, kellega samaaegselt sulan :) kuidagi mõnusam on.
üks naljakas seik ka: teen lastele õhtuks salatit, telliti kartulisalatit. mis mul selle vastu olla saaks, eksole. ise ma seda ei armasta, seega on väga mõnus teha toitu, mis ei isuta. hakkisin-tikkisin kõik ära ja hakkasin hapukoort hulka segama. sinna paki külge jäi koort, nagu tavaliselt, ja mida tegin mina? õige - tõmbasin näpuga ära ja suhu :S hetk hiljem juba taipasin oma viga ja palavikuliselt mõtlesin, et appi-appi, mida ma tegin?? kuidas ma selle nüüd ära saan??? igasugune rasv on ju keelatud! ütleme nii, et ma pole ammu suud nii põhjalikult loputanud :D  loo moraal -  harjumuse jõud on suuuuur. 
ma üldse ei imesta, kuidas inimesed räägivad, et nad ei näksi/ei söö liiga palju magusat, aga kui kõik täpselt kirja panna, mis päeva jooksul suhu jõuab, siis hakkab endal ka hirmus. Briti telesari kinnitab seda ilmekalt, vaadake Salasööjaid. 

4 kommentaari:

Kaisla Katriina Kroon ütles ...

Sa oled tubli :)
Ma ei hakkaks nii äärmuslikult küll toituma, aga see mu isiklik arvamus.
Ma olen 10nädalat kasutanud Fitlap.ee teenust ja maha võtnud 11,3 kilo. Toitun hästi. Ei kasuta tooteid, kus on suhkur ja nisujahu.

cristal ütles ...

Põrgukitz, mul on tegelikult sama probleem, mis Sindi kimbutab - ei suuda end kogu aeg joonel hoida. See fitlap eeldab pikka pühendumist, sarnaselt kaalujälgijatele. Olen seda teinud. Pidev toidule ja portsjonite mõtlemine on raske. Simeons meeldib seetõttu, et hea lihtne menüü ja kindel aeg ja garanteeritud tulemus, mis püsib. Jõulud lasin rivitult, midagi ei tulnud tagasi :) Mul on proovid arstil ka korras.
Loeksin meeleldi Sinu kaalublogi edusamme - ilus tulemus juba!

Kaisla Katriina Kroon ütles ...

Saada mulle oma mail, kuhu ma kaalublogi kutse saadan :)
p6rgukiz@hot.ee

cristal ütles ...

saatsin :) ootan huviga!